Kompletní rekonstrukce bytu, výroba nábytku, výběr interiérových prvků

Celková rekonstrukce bytové jednotky z období první republiky. Mým úkolem bylo vypracování kompletního návrhu, veškeré projektové dokumentace i realizačních podkladů. Nejdříve jsme variantně řešily možné stavební úpravy, potom následoval 3D návrh jednotlivých místností a zpracování podkladů pro veškeré profese (bourací a stavební práce, voda, elektro, pokládka dlažby a výroba nábytku). Spolupráce pokračovala i při výběru podlahovin, obkladů, sanity a zařizovacích předmětů. Na výsledek naší spolupráce se můžete podívat.

Kompletní návrh interiéru, výroba nábytku

Mým úkolem bylo navrhnout veškerý nábytek v právě zrekonstruovaném bytě. Ve chvíly, kdy jsem poprvé přišla do bytu, byly nově vyměněná okna, repasované dveře, nové podlahy, zrekonstruovaná koupelna a nová kuchyně. Toto byly základní kameny pro celý návrh interiéru.

Návrh kuchyně a obývacího pokoje v novostavbě, výroba nábytku

Mladé rodině, které se právě dokončovala hrubá stavba rodinného domečku, jsem navrhovala prostor, kde budou nejvíce trávit svůj volný čas – kuchyni a obývací pokoj. Během krátké doby jsme se domluvili na menších stavebních úpravách a vytvořili celý koncept tohoto prostoru. Nakonec se naše spolupráce překlenula až do výroby veškerého nábytku.

Příklady návrhů interiérů

FOTO

Za foto interiérů děkujeme Ondřeji Tichému.

Napište mi

máte nějaký dotaz? napište mi...