Jak dlouho trvá vypracování návrhů?

Návrh se snažím vypracovat do 14-ti dnů po zaměření a vyjasnění si Vašich požadavků. Následují úpravy dle Vašich připomínek a detailnější řešení. Pokud požadujete vypracování veškeré dokumentace, která je potřeba pro realizaci, často od zadání po odsouhlasení všech detailů uplynou 1-2 měsíce. Vše záleží na našich časových možnostech a termínu plánované realizace. Předběžný harmonogram řešíme během prvního setkání.

Přijedete si prohlédnout dané místo nebo postačí projektová dokumentace?

Pokud je dokončena alespoň hrubá stavba, uvítám setkání na místě, projektová dokumentace je však základ. Vždy se potřebuji detailně seznámit s celým projektem a znát návaznosti na okolní místnosti. Žádnou paniku, jestliže projekt nevlastníte – vše vyřešíme během schůzky, kdy si prostor zaměřím, projdeme technický stav konstrukcí a zvážíme rozsah možných změn.

Kde a jak často se budeme potkávat?

Během první schůzky se vždy domlouváme, co by Vám nejvíce vyhovovalo. Vše můžeme řešit z pohodlí Vašeho domova,  více doporučuji setkání v mém ateliéru (Nováčkova 346/58 , Brno – Husovice), kde Vám mohu vše ukázat na vzorcích a názorně simulovat. Osobní setkání je vždy efektivnější a upřednostňuji je, často ale pro větší flexibilitu komunikujeme telefonicky nebo e-mailově.

Napište mi

máte nějaký dotaz? napište mi...